Michael_Lewinsky - 2008-12-27 13:56:14

Tatuaże, dziary, drobne napisy -  To wszystko charakteryzuje gangsterów i mówi o przynależności do danego gangu, życiu i przeżyciach gangsterów. Tatuaże są również oznaczeniem statusu, poziomu rangą wewnątrz struktury gangu. Biali gangsterzy zazwyczaj tatuują sobie znaki nazistowskie, celtyckie oznaczające rasizm wobec Afroamerykanów. Głównie murzynów, nazywanych przez nich obraźliwie „Niewolnikami”. Nie każdy może wytatuować sobie coś, czego za wszelką cenę pragnie, na każdym miejscu, które mu się podoba. Zazwyczaj wytatuowanie czegoś świadczy o wielkim przeżyciu, które zostało utrwalone, jako akt na Ciele. Znacznie tatuaży jest obszerne, na każdym Ciele dany tatuaż oznacza ma zupełnie inne znaczenie. Różnice są ogromne, więc nie byłbym w stanie tego opisać w tym artykule. Tatuaże zazwyczaj wykonywane są przez samych memberów, którzy są powołani do tej funkcji. Wielu gangsterów działających w stanowych więzieniach posiadają owe tatuaże. Tatuaże więzienne również wiążą się z różnicami znaczenia i przynależności. Jeśli widzisz osobę, która posiada „Super, wypasiony” tatuaż przy potylicy, na przedramieniu lub na innej części partii ciała, nie oznacza to, że taka osoba należy do Gangu, lub ma powiązania z światem przestępczym. Prawie wszyscy lub wszyscy gangsterzy posiadają tatuaże. Postaram wam się przybliżyć znaczenie i rodzaje tatuaży wykonywanych przez gangsterów. Pamiętajcie, że wzorujemy się na grupach takich jak: NZL, AB, KKK. Chciałbym jeszcze dodać, że tatuaże mają wielkie znaczenie w hierarchii świata przestępczego..Przykłady i znaczenie Tatuaży:


666
- Cyfry, które przynależą dla Szatana. Taki tatuaż świadczy o niechęci dla mniejszości żydowskiej lub innego wyznania.  Posiadając ten tatuaż świadczmy o braku tolerancji do osób innego wyznania.

Koniczyna – Tatuaż świadczący o szacunku wewnątrz gangu, oraz masowym rozprowadzaniu narkotyków, broni po stronie Gangu oraz Miasta. Takie osoby, które posiadają ten tatuaż dają oznakę, że w dobrym i krótkim czasie można od nich, bezproblemowo broń. Oczywiście pamiętajcie, że broń nie jest dla każdego. Tylko wyznaczone, zaufane osoby mogą ją nabyć.

Swastyka wplątana w kończynie – Oznaka, że osoba ma powiązania z bronią, narkotykami oraz masowym rozprowadzaniu towaru po okolicy i nie tylko. Taka osoba jest zazwyczaj potocznym B Tangerem wewnątrz gangu. Jest wysyłana na większe akcje, przy której dochodzi do strzelanin, porachunków między gangsterami.

Nazwa gangu – Orzeł – Herb Gangu – Miejsce kontroli – Tatuaż, który informuje o przynależności do danego gangu.
 
Inicjały gangu –  Oznaka przynależności do gangu, w którym obecnie dana osoba się znajduje. Dzięki takim tatuażom, w łatwy sposób możemy rozpoznać daną osobę.

Swastyka
– Tatuaż świadczący o uznaniu rasy białej, za rasy „Panów”, najlepszej, jaka tylko istnieje na świecie. Dla takiej osoby nie liczy się inna rasa oprócz białej. Główną oznaką tego tatuażu jest nie chęć i brak tolerancji do osób innej rasy.

Inicjały gangstera – Tego chyba nie trzeba tłumaczyć.

Wielki napis na plecach i swastyka „In menory of Adolf Hitler” –  Wielki tatuaż upamiętniający Adolfa Hitlera, nie chodzi tutaj o oddawanie mu czci, lecz pokazanie innym, że gang ma podobne ideologie do Nazistów z tamtej epoki.

Głowa wikinga -  Świadczy to o waleczności membera oraz o jego wytrwałości i lojalności wobec gangu. Dzięki temu tatuażowi możemy się domyśleć, że dany member jest obdarzany bardzo dużym szacunkiem wśród wewnętrznej struktury. Na takie coś nie każdy może sobie pozwolić.

Gwiazda Żydowska, Gwiazda Żydowska, zakończona harpunami , wewnątrz niej bila z cyfrą lub liczbą, znaki celtyckie – Niechęć do osób żydowskiego pochodzenia lub do tych, które nie wyznają tej samej religii, co „Rasa Panów”.

Pajęczyna– Taki tatuaż wykonywany jest zazwyczaj przez samego formera gangu, który ma już doświadczenie w tym fachu. Nie jest to tatuaż dla przeciętnych osób, na ten tatuaż również trzeba sobie zasłużyć. Nie tylko przez czyny, lecz też przez sposób postępowania.

SS(Schutzstaffel) –   Tatuaż oznaczający niemiecką hitlerowską formacje paramilitarną. Ten tatuaż ma zadanie „zastraszenie” innych osób. Ta jednostka była formacją, która w bardzo szybkim czasie zajmowała terytorium i doprowadzała do masowych egzekucji wśród wrogów.

Dwa wbite sztylety w serce, a wewnątrz wplątana nazwa gangu – Osoba niepodważalna, która potrafi zginąć, jeśli otrzyma takie polecenie. Są to tak zwani masowi eksterminatorzy, którzy dokonują egzekucji. Dla nich strzelić, to jak splunąć. Życie ludzkie nie ma dla nich żadnego znaczenia. Jednak nie strzelają, bez zgody najwyżej rangi.

Koniczyna wplątana w swastykę – Osoba, która posiada wszelkie informacje na każdy temat. Jest to tak zwany informator gangu, nie oznacza to jednak, że ta osoba nie jest członkiem gangu.  Jest to po prostu osoba odpowiadająca za bezpieczeństwo na dzielnicy. Jeśli ktoś, coś spierdoli, wtedy on ponosi za to konsekwencje.

mlode zbrojniki karmienie gdzie po towar do sklepu odzieżowego 2013 metin 2 cennik www.loco.pun.pl avatar żywioł data urodzenia