13'st Jefferson Neighborhood

New time comes one...

Ogłoszenie

Rejestrujcie się za pomocą pobocznego formatu: Imię_Nazwisko.

#1 2009-01-23 17:47:02

Michael_Lewinsky

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-12-25
Punktów :   
Gangmember: I'm a fuckin' G.
Ranga: Top Dilla 'n Killa
Mieszkaniec: Fo' sure !
WWW

Artykuł

Każdy członek gangu, który został przyjęty do Gangu. Ma obowiązek czynnego udzielania się na forum, oraz przedstawiania i pisania nowy artykułów na temat organizacji przestępczych (Które nas interesują). Możecie opisywać również rytuały, sposób postępowania gangsterów w danej sytuacji. Oglądacie filmiki, czytacie, więc za pewne to nie sprawi wam żadnego problemu. Nie zamierzam się udzielać, pisać artykułów, które że tak powiem gówno wszystkich obchodzą. Pozdrawiam  życzę miłego czytania i udzielania się na forum !


P.S Komuś nie pasuje  Lub ktoś ma problemy, co napisać ? Śmiało postaram się pomóc, jeśli ktoś sądzi, że "nie ma zamiaru" pisać jakiś bezsensownych bredni. Niech najlepiej "przerzuci" swój samochód na nowe konto, bo na tym otrzyma CK. Nie chcę osób, którym się łaskawo nie chcę ruszyć dupy i przyłożyć się do pracy. Szczerze powiem, że kiedy was sprawdzałem to nic nie umieliście, oprócz kilku osób. No nic.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nawiedzone.pun.pl www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.clan-wars.pun.pl www.shippuudenonline.pun.pl www.am.pun.pl