13'st Jefferson Neighborhood

New time comes one...

Ogłoszenie

Rejestrujcie się za pomocą pobocznego formatu: Imię_Nazwisko.

#1 2008-12-25 11:41:09

Michael_Lewinsky

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-12-25
Punktów :   
Gangmember: I'm a fuckin' G.
Ranga: Top Dilla 'n Killa
Mieszkaniec: Fo' sure !
WWW

Gang Sings (Obowiązkowe)

Gang Sings - Czyli tzw. znaki, gesty pokazywane przez ulicznych gangsterów, dillerów itp. Za pomocą mowy niewerbalnej porozumiewa się mnóstwo gangów pochodzących z USA. Wpadłem na pomysł, aby urozmaicić klimat w gangu i chciałbym wraz z wami spróbować wprowadzić podobny, do ulicznych gangów klimat w naszej wirtualnej rzeczywistości. Wiem, że tych animacji używa mnóstwo gangów, które możemy spotkać na serwerze, ale chodzi mi tutaj też o znaczenia dla tych ruchów, gestów, o których tam za pewne nie ma mowy. Po, co w takim razie to używać. Machać bezsensownie rękami i zachowywać się jak kompletny idiota, skoro nie wiemy, co to znaczy. I tutaj mamy całą filozofie, która jest zawarta poniżej. Czasami podczas gry zdarzają się kultowe momenty, że nie możemy się odzywać, np. Podczas przeszukania, lecz wtedy możemy pokazać gest, a na pewno nasz, member zrozumie, co mamy na myśli. Myślę, że rozumiecie, o co w tym wszystkim chodzi. Chciałbym jeszcze powiedzieć, że jeśli pokazujecie gest uprzedźcie to komendą me np.

* Michael Lewinsky pokazuje gest do Kamikaze.

Następnie wpisujemy animacje, odpowiadającą za dany gest.Potem na /f dla ułatwienie poinformój mnie jaki to znak.


Znaki, Gesty, Ruchy:

/norte1 - Sprawdźmy dzielnicę.
X2 /norte1 - Dzielnica Czysta, Czysto nikogo nie ma itp.

/norte2 - Spoko, Nie ma sprawy, Nie ma problemu, Okay itp.
X2 /norte2 - Potrzebuję broni, prochów itp.

/norte3 - Zaczekaj, stop, sprawdźmy to itp.
X2 /norte3 -  Gest informujący o posiadaniu broni.

/wtf -  Zresztą tego chyba nie trzeba tłumaczyć.
/fuck - j/w.

/taxi - Zrozumiałem, Kumam, Odebrałem, Przyjąłem znak - Głównie chodzi o to, że kiedy ktoś pokaże do nas znak odpowiadamy na niego właśnie tą komendą, że rozumiesz odebrany znak.
X2 /taxi - Wysiadaj, Przesiadamy się, Daj mi prowadzić itp.

/rhk1 - Zróbmy szybki skok.
X2 /rhk1 - Co słychać ? Co porabiasz ? Sup' ? - Coś w tym stylu.

/rhk2 - Nie zaciekawie, musimy coś z tym zrobić.
X2 /rhk2 - 13'st fo' life, Rest in Peace Crookers itd. To głównie znak, charakteryzujący gang.

/rhk3 - Zróbmy to np. Wypad na inny teren gangu oraz (Pobijmy, Okradnijmy, Zastrzelmy)
X2 /rhk3 - No peace, Fuck the police, Fuck purpz itp. - Gest o negatywnym nastwieniu do innej osoby, gangu, policji itp.

/gru1 - Uwaga policja lub coś w stylu spierdalamy.
X2 /gru1 - Zabieraj dupe z mojego terenu.

/gru2 - Nie mam broni, prochów (Dla dillerów może to znaczyć, że nie mają materiałów itp.).
X2 /gru2 - Daj kase - zazwyczaj z napadów, dillerki, itp.

/gru3 - Będzie dym, pora iść.
X2 /gru3 - Zróbmy to, Wchodzę w to, No to jazda ! - I tak dalej, czyli inaczej akceptacja zadania.

Ostatnio edytowany przez Michael_Lewinsky (2008-12-26 12:03:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rww.pun.pl www.zaginionyturysta.pun.pl www.rpkolonia.pun.pl www.sojuszdywizjon303.pun.pl www.sek510i.pun.pl