13'st Jefferson Neighborhood

New time comes one...

Ogłoszenie

Rejestrujcie się za pomocą pobocznego formatu: Imię_Nazwisko.

#1 2009-01-03 10:43:11

Michael_Lewinsky

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-12-25
Punktów :   
Gangmember: I'm a fuckin' G.
Ranga: Top Dilla 'n Killa
Mieszkaniec: Fo' sure !
WWW

Beat In lub Jumpin' in.

Beat in or Jumpin' in




Beat In lub Jumpin' in, czyli potoczne wchodzenie do gangu. Jest to tzw. rytuał, który przyszły member przechodzi, aby stać się prawowitym członkiem gangu. Kiedy przejdzie test pomyślnie, otrzyma rzecz, która przynależy do gangu zazwyczaj jest to, chusta, bandana, tatuaż, który świadczy o członkostwie, reprezentacji gangu. Beat In lub Jumpin' In polega na wejściu membera do gangu, zazwyczaj są to osoby, które przechodzą ciężkie testy, fizyczne, psychologiczne i wykazują się czymś, po przez, co imponują gangsterom, Decydujący głos o tym co będzie, przypada liderowi gangu. 
Mieszając to lekko z serwerem, chciałbym tutaj wam coś przedstawić. Jeśli jedna osoba, podjedzie do któregoś  memberów z gangu i zapyta go "Czy może do nich dołączyć", jest zazwyczaj zabijana na miejscu. Dlaczego ? Gang nie bierze osób, które postępują w ten sposób. Spośród chmary osób, które próbują wstąpić wybierane są te, które najdłużej przeżyją oraz przetrwają.
Możemy to porównać do stada zwierząt. Podczas tak zwanego "rytuału" wiele osób umiera, ponieważ nie wytrzymują bólu oraz urazów: wewnętrznych i zewnętrznych. W takim przypadku oznacza to, że dana osoba nie jest w stanie reprezentować dany gang.
Gangsterzy zazwyczaj używają słów, "Blood in, Blood out". Oznacza to, że member wchodzi do gangu z krwią i wychodzi bez niej. Mogło wam się to wydać nie zrozumiałem, ponieważ świadczy to o tym, że jeśli wejdziesz do gangu "żywy", wyjdziesz z niego "nie żywy". Do gangu można dołączyć na kilkaset różnych sposobów. Postaram wam się przybliżyć te, które najczęściej są spotykane w gangach takich jak: MS-13, Cripz, Bloods itd.
Zapamiętajcie jedno, że GANG to nie MAFIA. Gang nie jest tak rozbudowaną hierarchią w świecie przestępczym, tak jak mafia.
Tak, jak napisałem na początku przedstawię wam tylko "najczęściej" używane sposoby:


* Napad z bronią, Zabójstwo - Jeśli dana osoba dokona napadu, przestępstwa i bez powodu, przyczny postrzeli inną osobę znajdzie się w gangu. To dla was wydaje się bułka z masłem. (Ale w rzeczywistości jest ciężej strzelić do człowieka, niż do tarczy)

* Drive by, Drive thru - Ostrzał innego gangu za pomocą maszynowej broni z samochodu. Jest to zazwyczaj znak, który informuje o tym, że dana osoba jest w stanie poświęcić swoje życie z gang.

* Bezpośredni atak na ofiarę. Tego chyba nie musze tłumaczyć, ale dla tych, co nie rozumieją. Chodzi to, że jeśli przyszły członek otrzyma polecenie "pobicia, zabicia" i zrobi to bez pewnego  udowodni swój szacunek do gangu.

*  Gwałt dokonany na nie winnej ofierze. Dzięki temu, też można się wykazać.

* Blessed In - Pewnie nie wiecie, o co chodzi. Już wam wszystko tłumaczę. Takiej osobie jest znacznie łatwiej wstąpić do gangu, ponieważ jest to osoba bardzo blisko spokrewniona z gangsterami, może to być nawet członek z rodziny jednego gangstera. Taka osoba, jest zazwyczaj obdarzana zaufaniem wśród gangsterów.

* "Sex in" - Jeśli kobieta odmówi zabójstwa, będzie musiała dokonać seksu grupowego z wszystkimi członkami gangu. Tego na pewno nie będziemy stosowali x).

Jeśli dana osoba nie wytrzyma, lub odmówi wykonanie zadania. Może zostać zastrzelona przez O.G lub osoby rangą wyżej. Ogółem w gangu O.G jest osobą szanowaną i jego zdanie jest nie podważalne. Każda osoba, która mu się sprzeciwi, lub ma przeciwne zdanie do jego poglądów może zostać zastrzelona. W tym wypadku chciałem wam przedstawić jedną rzecz,  za którą można ponieść śmierć. Dla was prosty strzał, lub pobicie w czyjejś intencji wydaje się sprawą prostą, ze względu na to, że nie czujecie tego, co oni czują podczas egzekucji. Pozdrawiam myślę, że choć trochę zrozumieliście pojęcie „Bet In”.


Kwestia OOC:

Otaczacie osobę w kręgu, po czym uderzacie ją. Jeśli uderzysz osobę raz, po chwili odsuń się żeby umożliwić uderzenie. Bijecie po razie, zgodnie z wskazówkami zegara. Chodzi mi o to, żebyście nie bili się masowo i niechcący doprowadzili do BW jednego z memberów, który uczestniczy w Beat In oraz o to, żeby nie tylko jeden „Janosik” zaczął naparzać tylko w pojedynkę jedną osobę. Macie próbować odzwierciedlić tą scenę tak, żeby wyglądała realnie. Bijecie przez 13s.

Offline

 

#2 2009-01-03 12:18:53

Danny_Hollins

Gangmember

12153444
Call me!
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2008-12-25
Punktów :   
Gangmember: 13'st JN
Ranga: Cop Killa

Re: Beat In lub Jumpin' in.

http://www.knowgangs-videos.com/index.p … _id=100060

Tutaj zamieszczam przyklad takowego rytuału.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hussars-rappelz.pun.pl www.ligaskalh.pun.pl www.souledge.pun.pl www.muzykologia07.pun.pl www.fakastarz.pun.pl