13'st Jefferson Neighborhood

New time comes one...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Rejestrujcie się za pomocą pobocznego formatu: Imię_Nazwisko.

#1 2009-01-23 13:29:37

Steve_Tornyer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Punktów :   
Gangmember: Nie
Ranga: The Rag
Mieszkaniec: Tak

Nieobecności

Czesc, chciałbym założyc ten temat, bo w tego typu rzeczach jak housing projecty ważna jest obecnośc, by mieszkac na danym terenie, a czasem nie możemy grac z różnych powodów, dlatego zaczynam ten wątek  - ma on polegac na tym, że piszemy kiedy i dlaczego nie będziemy w grze.

Więc ja może zaczne, bo mam kilka rzeczy do powiedzenia...

Czas, gdy będe nieobecny: Około tygodnia.
Powód: Teraz mam straszne problemy z internetem (jedynie chodzi mi w miare poprawnie skype i gg), wogóle szczęscie, że mogłem napisac ten temat - jeśli się poprawi to będe mógł grac jeszcze przez pare dni. Drugim powodem jest to, że prawdopodobnie w ten weekend będe miał formata i nie będe miał gta, więc przez pare dni moge byc niedostępny w grze, gdyż nie mam w domu płytki - ściągne pirata, bądź wezme od jakiegoś kolegi.

Mam nadzieje, że zrozumiecie mnie

Offline

 

#2 2009-01-23 16:40:57

Valof_Despro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-21
Punktów :   
Mieszkaniec: fuckin' apartamentz

Re: Nieobecności

Steve, taka rada. Jak chcesz tylko reinstall windows'a a masz dwie partycje, to GTA na tą druga i formatujesz tylko tą z windowsem Jak nie masz to sobie zrób przy instalacji dwie, jedna na WIndows i programy - 15gb i reszta na reszte


Ja po feriach będę tak 1-2h dziennie na 100% i w weekendy, ale na 100% nie tak często jak teraz ^^

Offline

 

#3 2009-01-25 12:43:07

Dwight_Jefferson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Punktów :   

Re: Nieobecności

Cześć, też od razu napisze, że będe nieobecny przez najprawdobodobniej okres tygodnia, dlaczego ? Zmiana dostawcy internetu, format i co najważniejsza.. kupno nowego PC.
Myśle, że potrwa to wszystko gdzieś tydzień, jeśli nie - skontaktuje się jakoś z Devey'em i mu powiem o ile moja nieobecność będzie przedłużona. To wszystko.

Offline

 

#4 2009-01-25 13:07:36

Valof_Despro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-21
Punktów :   
Mieszkaniec: fuckin' apartamentz

Re: Nieobecności

Bueee, ale 13st apartamentz i neighborhood kończą działalność jak się nie mylę ^^

Offline

 

#5 2009-02-12 20:57:59

Michael_Lewinsky

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-12-25
Punktów :   
Gangmember: I'm a fuckin' G.
Ranga: Top Dilla 'n Killa
Mieszkaniec: Fo' sure !
WWW

Re: Nieobecności

Możliwe, że będzie reaktywacja tego wszystkiego. Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rww.pun.pl www.sojuszdywizjon303.pun.pl www.zaginionyturysta.pun.pl www.sek510i.pun.pl www.rpkolonia.pun.pl